oby do maja, czyli zapowiedź #1

jarren benton
freebasing with kevin bacon
http://thesmkaexperience.com/

nie oceniaj płyty po okładce to porzekadło, które tym razem się nie sprawdza. rysunek powyżej każe oczekiwać od freebasin with kevin bacon niezbyt poważnych tekstów, czarnego humoru oraz klimatu z wariatkowa. i słusznie. jarren benton to młody, szalony raper z atlanty, który zwraca uwagę nie tylko imidżem, ale też szybkim, zakręconym, lokującym się gdzieś między eminemem a brotha lynch hungiem flow. szokujący klip do singla skitzo posłuży nam zarówno jako próba jego skillzów jak i test na wytrzymałość słuchacza…

obejrzałeś klip? wymiękłeś, czy czytasz dalej?

najnowszy, bodaj trzeci mixtape jarrena zapowiedziano na maj bieżącego roku. kolejnym mocnym singlem shut up bitch raper kontynuuje popisy swojego flow, nie szczędząc słuchaczowi brutalnych scen.

jeszcze lepsze wrażenie zrobił na mnie jednak najnowszy wyciek z mixtejpu, half ounce, quarter pound. tym razem w niepamięć idą ostre sceny z teledysków, bo jarren wraz z aleon craftem w pięknym stylu rapują o zielsku. flow, pomysłowość, południowo-futurystyczny bit – wow. sprawdź ten kawałek poniżej i czekaj na wyprodukowaną przez producencki kolektyw smka całość.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s